سرویس ها
_

خدمات ما

با بیش از پانزده سال تجربه در طراحی ، ساخت و اجرای فلاشینگ بام و پنجره و نما مفتخریم تا خدمات خود را به اقصی نقاط ایران با بالاترین کیفیت ممکن ارائه دهیم . این خدمات شامل نقطه صفر و آغاز پروژه تا مراحل نهایی نصب ، اجرا و خدمات پس از فروش می باشد .

111111

از فلاشینگ بام در جان پناه های ساختمان یا همان دورچین های بام استفاده می کنند که در برابر سرما و گرما هوا مقاوم است وعمل آب بندی را به خوبی انجام می دهد. ازجمله ورق هایی که درساخت فلاشینگ های بام به کار می رود می توان به ورق های روغنی،ورق های سیاه، ورق های گالوانیزه اشاره کرد.

فلاشینگ نما چیست و چه کاربردی دارد؟

فلاشینگ ها جز یکی از المان های مهم در ساختمان های مدرن به حساب می آیند.فلاشینگ پنجره یا همان قرنیز پنجره  برای جلوگیری از ورود باران به داخل ساختمان از طریق پنجره ها به کار می رود. این فلاشینگ ها را می توان بر حسب سلیقه و درخواست مشتری رنگ و با طرح و ضخامت های مختلفی تولید کرد.

فلاشینگ نما تهران

یکی از پرکاربردترین موارد استفاده از فلاشینگ ها درساختمان سازی فلاشینگ نمااست، فلاشینگ ها با رنگ و طرح خود به ساختمان ها جلوه خاصی می بخشند و در کنار آن از ساختمان در برابر عوامل محیطی و نفوذ رطوبت و باران به دیوار های داخلی ساختمان جلوگیری کرده و باعث افزایش طول عمر ساختمان می شوند.

ساخت گلدان های فلزی

 گلدان های فلزی که برای محوطه ها استفاده می شود معمولا گلدانی هایی با کیفیت و ضد زندگی با طول عمر بالا هستند واز فلزات با کیفیتی همچون ورق های فولاد ساخته می شوند.گلدان های فلزی که در محوطه های عمومی شهر ساخته می شوند از مدل های کلاسیک گرفته تا مدرن جلوه بیشتری به گیاهان و گل ها می بخشند و دوستی بیشتری بین انسان و طبیعت برقرار می کنند.

فلاشینگ نما ساختمان

سایر امور مربوط به فلاشینگ و نماسازی

ساخت نماهای متفاوت با استفاده از ورق های فلزی و گالوانیزه که نمونه هایی از آنها را می توانید در بخش پروژه ها مشاهده بفرمایید.