فلاشینگ کار

84 / 100

فلاشینگ کار به کمک جوشکاری و یا پرچ کاری انجام می دهد به این صورت که ابتدا سطح زیرین فلاشینگ کاملا صاف و یکدست می شود و سپس فلاشینگ بر روی آن نصب می شود، طراحی و رنگ آمیزی هم در مرحله قبل از نصب صورت می گیرد

فلاشینگ پوششی است که بر روی آن خم کاری انجام می‌شود و از آن برای پوشاندن نقاط مختلف ساختمان استفاده می‌شود.

فلاشینگ نوعی خاص از مصالح ساختمان است که معمولا در نما و پنجر ها استفاده می شود. از کاربردهای فلاشینگ می توان به کاور کردن درزها و افزایش استحکام ساختمان اشاره کرد.

فلاشینگ

همانطور که در مقاله «فلاشینگ چیست» بیان کردیم فلاشینگ از ورق فولادی، روغنی، سیاه، گالوانیزه با طول 2-6 متر و در ضخامت های 0.4 میلی متر به بالا ساخته می شوند.

ورق فلاشینگ از طریق دستگاه های اتوماتیک برش داده شده و خم کاری های لازم روی آن ها صورت می گیرد تا آماده نصب و اجرا شوند.

فلاشینگ ها شامل 4 نوع فلاشینگ یو شکل، فلاشینگ نبشی، فلاشینگ سه پله و فلاشینگ تاج می شوند، همه این مدل ها با تنوع های مختلف در رنگ، اندازه و ضخامت های مختلف در بازار موجود هستند. در ساختمان ها از فلاشینگ تحت عنوان فلاشینگ پنجره، فلاشینگ نما و فلاشینگ بام استفاده می کنند.

بدون شک استفاده از فلاشینگ در ساختمان و هزینه کردن برای آن بدون دلیل نیست، مزیت های بیشمار استفاده از فلاشینگ باعث علاقه مندی افرادی زیادی به آن شده است.

شاید در ابتدای امر فکر کنید که فلاشینگ کردن یک سازه کار بیهوده و اتلاف هزینه است اما با یک حساب سرانگشتی و کمی بررسی متوجه خواهید شد که فلاشینگ به میزان زیادی هزینه های نگهداری و تعمیر سازه در سال های بعد را برای شما کاهش خواهد داد.

آبندی، درزبندی، کاهش هزینه های نگهداری، ظاهری زیبا و بالا بردن استحکام سازه از دیگر عوامل موثر در استفاده از فلاشینگ ها است.

نصب و اجرای فلاشینگ

در نصب و اجرای اصولی فلاشینگ دو نکته اصلی وجود دارد

1- انتخاب درست ورق و مصالح    سرین سازه

2- اجرای اصولی و حرفه ای

نصب و اجرا فلاشینگ به کمک جوشکاری و یا پرچ کاری انجام می شود به این صورت که ابتدا سطح زیرین فلاشینگ کاملا صاف و یکدست می شود و سپس فلاشینگ بر روی آن نصب می شود، طراحی و رنگ آمیزی هم در مرحله قبل از نصب صورت می گیرد. برای اطلاعات بیشتر در این رابطه به مقاله نصب فلاشینگ را مطالعه کنید.

فلاشینگ کار

برای اجرای اصولی فلاشینگ همواره تاکید می کنیم از کارشناسان این حوزه کمک بگیرید تا مراحل پیاده سازی و نصب به درستی اجرا شود، یک فلاشینگ کار حرفه ای، باتجربه و متخصص می تواند رضایت شما را از نتیجه نهایی کار چند برابر کند.

یک فلاشینگ کار حرفه ای از زمان بازدید تا اجرای کامل پروژه سعی در مدیریت هزینه و زمان دارد.

مجموعه‌ی فلاشینگ ساز ارائه دهنده‌ی‌ هرگونه خدمات مرتبط با فلاشینگ ساختمان است و تا به امروز چندین پروژه موفق را به مرحله اجرا رسانده است. سرین سازه

تیم متخصص، تجهیزات و قیمت مناسب از جمله مزیت های فلاشینگ ساز است. در صورتی که نیاز به مشاوره در این حوزه، بازدید حضوری و تعیین قیمت دارید با کارشناسان ما در فلاشینگ ساز تماس بگیرید.

نمونه کار مجموعه فلاشینگ ساز

اجرا و نصب انواع فلاشینگ

فلاشینگ کار

فلاشینگ ساز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *